
NEEWER CAGE WITH SILICONE GRIP FOR SONY ZV-E10
EAN: 6921268817756
Store pickup
Available today
Courier delivery
Delivered to your address
17,80 zł
Description
Klatka montażowa do Sony ZV-E10 NEEWER CA003S
NEEWER CA003S to precyzyjnie dopasowana klatka montażowa do aparatu Sony ZV-E10, wykonana z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium. Waży zaledwie 129 g i ma kompaktowe wymiary 131 × 84 × 54 mm, dzięki czemu nie obciąża zestawu, a jednocześnie zapewnia skuteczną ochronę sprzętu. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby zapewnić pełny dostęp do przycisków, portów, slotów kart oraz odchylanego ekranu, co pozwala na wygodną pracę bez konieczności demontażu klatki.
Stabilne mocowanie i bezpieczeństwo
Klatka mocowana jest za pomocą śruby 1/4” oraz dodatkowego zabezpieczenia zapobiegającego obracaniu się aparatu, co zwiększa stabilność podczas nagrań. Antypoślizgowa podkładka chroni obudowę przed zarysowaniami i poprawia pewność montażu.
Szybka zmiana konfiguracji i kompatybilność
Zintegrowana podstawa typu Arca pozwala na szybkie przełączanie między statywem a stabilizatorem, w tym modelami DJI RS 2, RSC 2 i RS 3 Pro. To rozwiązanie ułatwia pracę w różnych warunkach i pozwala płynnie zmieniać styl nagrywania bez zbędnych przestojów.
Specyfikacja
| Producent | Neewer |
|---|---|
| Model | CA003S |
| Materiał | stop aluminium, silikon |
| Wymiary | 131 × 84 × 54 mm |
| Waga | 129 g |
