Dostawa i zwrot

Darmowa dostawa dostępna na 1000 produktów powyżej 1000 zł. Wybierz konkretną datę i godzinę dostawy, która Ci odpowiada za dodatkową opłatą.

Przegląd opcji dostawy

Drone-Partss oferuje idealne metody wysyłki dla każdego wymagania. Niezależnie od tego, czy chodzi o tanie przesyłki GLS/Standard Parcel Post, szybsze przesyłki DHL Express lub UPS, czy też o szczególnie niezawodne i bezpieczne przesyłki realizowane przez specjalnie wyszkolonych spedytorów. Dodatkowo, jeśli wolisz, możesz odebrać swoje zamówienie w naszym sklepie. Na tej stronie znajdziesz przegląd wszystkich dostępnych metod wysyłki.

1. Zamów produkt i określ sposób dostawy

2. Otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zamówienia

3. Poczekaj, aż Twoje zamówienie dotrze do celu

4. Odbierz swoje zamówienie przy kasie

Wymiana lub zwrot towarów

Jeżeli produkt jest dobrej jakości, kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od jej wykonania.

Aby prawo do rozwiązania umowy zostało zachowane, konsument musi monitorować zachowanie produktów w stanie pierwotnym. Jeżeli urządzenie zostanie zniszczone, uszkodzone lub uszkodzone bez winy klienta, klient nie jest pozbawiony możliwości rozwiązania umowy. Jeśli wartość zmniejszyła się w wyniku rozpakowania produktu lub sprawdzenia jego funkcjonalności, nie oznacza to, że konsument nie może napisać prośby o zwrot pieniędzy.

Potrzebujesz pomocy?