Serwis Drone-Partss Rybnik

W celu skontaktowania się z naszym serwisem, należy skorzystać z poniższych danych kontaktowych:

Telefon: 660 560 272

E-mail adres.  [email protected]

Poniżej przedstawiamy Państwu procedurę reklamacyjną którą musi przejść urządzenie skierowane do naszego serwisu:

1. Przed zgłoszeniem reklamacji/chęci naprawy urządzenia/problemu, najlepiej skontaktować się z naszym serwisem w celu wstępnego ustalenia dalszej drogi rozwiązania problemu.

2. Aby zgłosić reklamację/naprawę należy udać się na stronę Serwis,

3. Uzupełnić wymagane dane.

4. Po wygenerowaniu numeru RMA, przygotować urządzenie do wysyłki na adres naszego serwisu: Drone-Partss, ul. Smolna 14, 44-200 Rybnik:

a) okleić bądź opisać paczkę wygenerowanym numerem RMA,

b) załączyć do przesyłki wymagane dokumenty tj. kopia dokumentu zakupu (tylko w przypadku reklamacji gwarancyjnych) oraz formularz zgłoszeniowy.

c) dokładnie zabezpieczyć urządzenie.

5. Gdy nasz serwis otrzyma paczkę, zostaną o tym fakcie poinformowani.

6. Po diagnozie urządzenia, nasi technicy skontaktują się z Państwem w celu przekazania informacji związanych z usterką, sposobem/możliwością jej usunięcia, czasem potrzebnym do zakończenia sprawy oraz w przypadku napraw płatnych propozycją kosztów/wyceną.

7. Gdy klient otrzyma niezbędne informację/akceptuje koszty, sprzęt trafia do naprawy, po której jest testowany ogólnie jak i pod kątem poprzdnich uszkodzeń.

8. Klient zostaje poinformowany o zakończonych naprawach a reklamacja/naprawa zostaje przygotowana do wysyłki.

9. Urządzenie zostaje wysłane na adres podany w formularzu zgłoszeniowym lub na inny adres po wcześniejszym ustaleniu z serwisem.

10. W każdej zakończonej reklamacji/naprawie, po odbiorze przez klienta, wewnątrz paczki powinien znajdować się: protokół serwisowy, uszkodzone podzespoły (nie przekazane klientowi), rachunek/faktura (w przypadku naprawy płatnej) oraz sprawne urządzenie. W przypadku braku którejś z powyższych rzeczy prosimy o pilny kontakt z serwisem.