O Nas Serwis Drone Rybnik

W chwili obecnej nasza usługa jest ograniczona w zakresie napraw urządzeń marki DJI, ale staramy się otwierać na coraz więcej firm, urządzeń elektronicznych itp. Wszystkie naprawy wykonywane są z dużą dokładnością, precyzją i starannością. Każde urządzenie jest testowane przez co najmniej dwóch techników, co pozwala na potwierdzenie pełnej funkcjonalności urządzenia przed wysłaniem go do klienta. Dostęp do części, których inne usługi nie posiadają, pozwala nam na naprawę nawet w najgorszych przypadkach przy jednoczesnej oszczędności kosztów wymiany całych modułów / podzespołów.

Nasz zespół składa się z doświadczonych osób zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Wysoki poziom kwalifikacji naszych pracowników pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy klienta, dbając o jak najlepszą obsługę, jakość wykonanej pracy i czas realizacji.

Oferujemy Państwu komponenty do dronów, stabilizatory marki DJI oraz urządzenia serwisowe, które poradzą sobie w większości przypadków.